Rozbiórka tymczasowej cerkwi w Zaściankach

Rozbiórka tymczasowej cerkwi w Zaściankach

W poniedziałek 13 listopada rozpoczęły się prace rozbiórkowe cerkwi tymczasowej w Zaściankach. Trwaly one nieustannie aż do soboty włącznie. Pomimo wielu deszczowych dni, śniegu i mrozu przez cały tydzień udało się rozebrać znaczną większość budynku. Przed nami jeszcze rozbiórka dachu i konstrukcji cerkwi a także przygotowanie materiału do transportu i załadunek na samochód ciężarowy. 

Miniony tydzień to spotkanie z prawdziwymi aniołami! Ludźmi pełnymi miłości do Boga i człowieka. Ludźmi, którzy oddali się pracy na rzecz Cerkwi i w trudnych warunkach pomagali przy pracach rozbiórkowych. W imieniu swoim – proboszcza parafii jak i wszystkich parafian z Bielska-Białej dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do pomocy. Tym którzy byli z pomocą chociaż na chwilę przejeżdżając obok, tym którzy poświęcali pracy całe dnie, tym którzy wsparli nas finansowo, każdemu kto starał się pomóc w rozgłośnieniu naszego apelu o pomoc. Dzięki Wam wszystkim każdego dnia było do pomocy około 15-20 osób co pozwoliło tak szybko przechodzić do kolejnych etapów prac. Dziękujemy!

Przed nami kolejny tydzień. Od poniedziałku 20 listopada od 8:00 ruszamy dalej. Zapraszamy każdego do pomocy od rana do około 20:00. Czekamy na Was! 

Telefon kontaktowy: 508 221 775

Jednocześnie zwracamy się do Was z prośbą o Wasze ofiary, które pomogą w ziszczeniu się dobrego dzieła jakim jest budowa cerkwi prawosławnej na Podbeskidziu. 

Cegiełki można przekazywać na następujący rachunek bankowy:  66 1240 6449 1111 0011 2746 7819